ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 5555165
*
nr 555 5165
Spegellampett
armar saknas, förgylld, senare glas med fasettslipning, 66x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2008
kl 19:37:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/11 13:46:46
1
700 kr
30/11 16:56:41
1
800 kr
1/12 08:42:55
2
1.800 kr
1/12 17:50:50
1
1.000 kr
1/12 19:31:55
3
1.500 kr
1/12 19:32:39
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegellampett
nr 555 5165
Spegellampett
armar saknas, förgylld, senare glas med fasettslipning, 66x63
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/11 13:46:46 | 1 | 700 kr |
30/11 16:56:41 | 1 | 800 kr |
1/12 08:42:55 | 2 | 1.800 kr |
1/12 17:50:50 | 1 | 1.000 kr |
1/12 19:31:55 | 3 | 1.500 kr |
1/12 19:32:39 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27